دوربین مداربسته داهوا

دوربین مداربسته داهوا یکی از تولیدکنندگان معتبر و بزرگ در سراسر جهان است. این برند از کیفیت بالا و تنوع بسیار زیادی نسبت به برندهای دیگر می باشد.

کمپانی dahua تولید خود را از سال 2002 میلادی با دستگاه های ضبط با نام داهوا dvr های 8 کانال آغاز به کار کرده است. یکی از موفقیت هایی که در یک سال بعد یعنی سال 2003 بدست آورد، تولید دستگاه های dvr 16 کانال بود.

این کمپانی اولین خط تولید خود را از سال 2006 با تولید دوربین مداربسته، دوربین های تحت شبکه و dvr و سرور …. به راه انداخت و برای اولین بار در جهان توانست دی وی آر های 32 کانال  فول D1 را تولید نماید.

خرید دوربین مداربسته داهوا

محصولات DAHUA بدلیل تنوع بسیار زیاد، باعث تمایز با سایر رقبا خود شده است. تنوع این محصولات شامل : دوربین مداربسته تحت شبکه – دوربین مداربسته HDCVI – دستگاه های رکوردر DVR  و  NVR – دوربین مداربسته اسپیددام یا PTZ – دوربین مداربسته فیش آی و …. است.

این کمپانی بین المللی محصولات خود را در 3 سری تولید می کند تا مشتریان زیادی را با توجه به خواسته ها و نیازهایشان پوشش دهد. دامنه محصولات DAHUA از قیمت مقرون بصرفه تا تکنولوژي های جدید و بروز را شامل می شود. ارائه محصولات در سه سطح سری pro، سری lite، سری Ultra است.

داهوا یا هایک ویژن:

همانطور که می دانید داهوآ و هایک ویژن جز برندهای روز دنیا در زمینه سیستم های تصویری و نظارتی هستند. اما یکی از سوالاتی که مشتریان با آن درگیر هستند این است که دوربین مداربسته داهوا خرید کنند یا هایک ویژن؟! ما 2تا از دلالیل مهم را برای خرید دوربین مداربسته داهوا را به شما می گویم، تا با انتخاب خوب و آسوده خاطری را داشته باشید.

  • عمده دلیل انتخاب dahua بین همکاران، تنوع بسیار زیاد و گسترده آن در پروژه های فروشگاهی – حمل و نقل – کنترل شهری – مراکز دولتی و نظامی – مراکز درمانی و بانک ها همچنین منازل مسکونی، باعث شده طرفداران زیادی را به سمت خود جلب نماید.
  • دلیل دیگر انتخاب dahua نسبت به هایک ویژن قیمت مقرون بصرفه و در عین حال باکیفیت است.

این 2 دلیل در کشور ایران باعث انتخاب این برند و خرید آن در سطح کشور شده است.

قیمت دوربین مداربسته داهوا

قابلیت های دوربین مداربسته dahua بسیار زیاد است. ویژگی مدل های داهوا شامل پلاک خوان – تشخیص حرکت – ویژگی نفود در مکان هایی مانند انبار که جسمی شروع به حرکت می کند، ورود و خروج افراد و ….می باشد که بر قیمت دوربین تاثیرگذار است.

به همین دلیل این دوربین مداربسته داری قیمت های متفاوتی است، اما نکته حائز اهمیت این است که برای بعضی از افراد قیمت آن نسبت به کیفیت و ویژگی دوربین فرق دارد. برای اطلاع از قیمت های دوربین مداربسته داهوا با ما تماس بگیرید یا فرم سایت را با قیمت همکاری پر نمایید.

آیا محصولات داهوا گارانتی دارد؟

دوربین های داهوا از کشور چین وارد می شود و هر شرکت واردکننده ای با توجه به شرایط و استراتژي خود محصولات را گارانتی می کند. شرکت فراز آریا برتر شمس از سال 1386 واردکننده دوربین مداربسته است که محصولات dahua را 30 ماه با نام فابش سرویس گارانتی کرده است.